استدیو Bethesda در حال کار بر روی ۳ پروژه بزرگ جدید است
0


مصاحبه جنحالی خالق سری بازی های Fallout آقای Todd Howard با گیم اسپات که اخیرا پخش شد حاکی از خروجی سه بازی خبرساز از شرکت مشهور Bethesda دارد . . .


مراسم DICE برگزار شد و کارگردان موفق سری بازی های Fallout یعنی اقای Todd Howard از وجود ۳ پروژه جدید و بزرگ استدیو Bethesda خبر داد این صحبت ها را اقای Todd Howard  طی مصاحبه ای که با سایت Gamespot انجام داده است اینگونه بیان میکند : ” در حال حاضر سه پروژه بزرگ، همانند عناوین گذشته مان در دست ساخت داریم. در آینده در مورد آنها صحبت خواهیم کرد، اما فعلا فقط می توانم بگویم که عناوینی هستند با سبک کارهای Btehesda پروژه هایی دیوانه کننده، اما متفاوت از عناوینی که تاکنون ساخته ایم ” .

Bethesda-3-new-games-1

از زمان معرفی ۴ Fallout که زمان انتشارش به صورت پنهان بود بازی ای که از سال ۲۰۰۹ بر روی آن کار می کردند ولی امسال منتشر شد ,ما نباید انتظار داشته باشیم به این زودی در مورد این ۳ بازی ها اطلاعاتی به دست بیاوریم.هرجند اقای هاوارد هم به این موضوع اشاره کرده بود و اینگونه ادامه داد : ” همانند عناوینی مانند Skyrim و Fallout 4، در عناوین آینده خود نیز روند انتشار جزئیات کم را ادامه خواهیم داد ” .


منبع
GAMESPOT
برچسب
موضوع
cloobDonbalerLinkPadTwitterFacebookyahoo


دیدگاه شما چیست ؟!
افزودن دیدگاه


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نظرسنجی

بروزرسانی‌های گیمیت چگونه باشد ؟!

Loading ... Loading ...

محبوب‌ها