ضمانت کالا


mark-icon گارانتی و خدمات پشتیبانی

فروشگاه اینترنتی گیمیت به عنوان یکی از عرضه کنندگان محصولاتی نوین و منحصر به فرد در زمینه بازی ها و نرم افزارهای کامپیوتری همواره جلب رضایت مشتریان خود را در طول فرآیند فروش و مهمتر از آن در ارائه خدمات پس از فروش مد نظر داشته است. این فروشگاه بیش از ۶ سال است که فعالت می کند و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و گسترده در سراسر کشور را، سرلوحه کار خود قرار داده و رضایت مشتری را به عنوان اساسی ترین شرط ادامه فعالیت خود عنوان می دارد.

mark-icon گارانتی و خدمات پشتیبانی پس از فروش

محصولات فروشگاه دارای گارانتی سلامت دی وی دی و خدمات پشتیبانی پس از فروش پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی آنلاین از طریق وب سایت و ایمیل این فروشگاه می باشد.

mark-icon مرجوع کالا

کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی گیمیت همراه با گارانتی عرضه می شوند و چنانچه به هردلیل محصول خریداری شده DVD خراب یا سوخته یا دارای ایرادی فنی از لحاظ خرابی در رایت باشد، قابلیت تعویض و ارسال بصورت رایگان را دارد و با هزینه خود فروشگاه انجام خواهد شد.
مشتریات عزیز می توانند جهت تعویض محصول DVD خریداری شده آن را به دفتر فروشگاه عودت داده یا تماس گرفته تا نسبت به تعویض آن در اسرع وقت اقدام گردد. نکته: لازم به ذکر است که مدت زمان قبول محصول خراب جهت تعویض، حداکثر ۵ روز از تاریخ خرید است.

mark-icon انصراف سفارش

لطفاً قبل از خرید در مورد خرید و شرایط آن و نوع محصول و قیمت دقت لازم را مبذول فرمائید. چنانچه بعد از خرید منصرف شدید و قصد لغو سفارش و درخواست را داشتید حداکثر تا ۱۲ ساعت بعد به فروشگاه تماس گرفته تا سفارش شما انصراف داده شود.

mark-icon برگردان کالا و بازپرداخت وجه

چنانچه محصول و یا محصولات خریداری شده از این فروشگاه از لحاظ کیفی و کمی منطبق با مشخصات توضیح داده شده در شرح کالا نبوده و با آن مشخصات ارائه شده مغایرت دارد و این امر با آگاهی و یا بدون آگاهی بخش فروش به مشتری عرضه شده است خریدار می تواند حداکثر ظرف مدت ۵ روز از تاریخ خرید کالا با تماس با بخش فروش فروشگاه تماس گرفته و پس از تایید این امر کالا خریداری شده خود را جهت عودت ارسال نماید و پس از بررسی و تایید نهایی بخش فروش ۲ روز بعد وجه فاکتور بهمراه مبلغ هزینه ارسال به حساب خریدار عودت داده میشود. زمان عودت کالا چنانچه بیش از ۵ روز گردد شامل این موضوع نمی شود و کالا خریداری شده توسط مشتری قطعی لحاظ شده و قابل برگشت نمی باشد.

چنانچه به هر دلیل کالا خریداری شده منطبق با مشخصات مندرج در شرح کالا باشد و مشتری بخاطر عدم نیاز و یا آگاهی کافی از نحوه کار و یا عدم داشتن تخصص کافی جهت استفاده و هر نوع دلیل دیگری بخواهد محصول را عودت نماید شامل این شرایط نمی باشد و کالا خریداری شده به لحاظ اینکه توضیحات داده شده با محصول خریداری شده منطبق هست و بدلیل عدم نیاز و عدم کارایی و آگاهی تخصصی خریدار در استفاده از آن نمی تواند از آن استفاده نماید به هیچ عنوان قابل عودت و پرداخت وجه فاکتور و هزینه ارسال نمی گردد زیرا که هدف این فروشگاه اطلاع رسانی دقیق و پشتیبانی مفید و آزادی در انتخاب محصول برای خریدار می باشد.

mark-icon هزینه تماس

هزینه هر گونه تماس تلفنی از سوی خریدار بصورت تماس با تلفن های ثابت و یا همراه ( ازمراکز مخابراتی و یا اپراتورهای همراه رایج ) و یا تماس های اینترنتی که از شهر تهران و یا شهر  استان باشد اعم از داخل و یا خارج از کشور که در مورد خرید محصول،خدمات پس از فروش،پشتیبانی و گارانتی کالا،پیگیری سفارش،تعویض کالا،عودت کالا،پرداخت وجه مالی و غیره .. که با این فروشگاه گرفته می شود با مشتری بوده و این فروشگاه در این امر هیچگونه هزینه ای را نمی پذیرد.